SATILIK Sanlorenzo

Sanlorenzo Motoryat Fiyatları ve Satılık İkinci El Sanlorenzo Tekneler

Türkiye ve dünya genelinde ikinci el Sanlorenzo tekneleri, özelliklerini ve satılık Sanlorenzo fiyatlarını sizler için listeliyoruz. Tüm Sanlorenzo modelleri ve Sanlorenzo fiyatları hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz Sanlorenzo tekne detayları hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

2015 Global Order Book tarafından dünyanın en iyi 10 süperyat üreticisi arasında ikinci olan İtalyan lüks yat üreticisi Sanlorenzo, 28.60 ile 62 metre arasında değişen yatlar inşa ediyor. Lüks yat üreticisi Sanlorenzo, yatlarını kişisel zevklerine göre özelleştirmek adına süper yat sahiplerinin yönlendirmesiyle üretmektedir.

Superyacht üreticisi Sanlorenzo, reçine bazlı cam elyaf, alüminyum ve çelikte lüks yatlar ve süperyatlar üretmektedir. Donanma mimarisi, yat tasarımı, yüksek teknoloji ürünü inşaat, satış ve pazarlama, Sanlorenzo’nun birçok uzmanlık alanı arasındadır. Lüks yat üreticisi Sanlorenzo, Ameglia, Viareggio ve Massa, İtalya'da tersaneler işletmektedir.